Babamız

Uğurel Şirketler Grubu

1961 yılında, Babamız Recep Büyükmesci tarafından İstanbul Caddesinde açılan ilk mağazasıyla faaliyete başlayan firmamız, yıllarca istikrarlı çalışmalarını sürdürmüş ve bölgesinde perakende sektörünün öncü kuruluşları arasında yetr almayı başarmıştır.

Ticari hayatında “kalite ve güven“ değerlerini ilke edinmiş grup, bugünde aynı prensiplerle yeni kuşak aile fertleriyle büyümesine devam etmektedir. Beraber çalıştığı saygın markalarda da aynı özellikleri arayan grup, müşteri odaklı bir yönetim anlayışına sahiptir. Bu sayede 60 yıllık ticari hayatında şehrin dört ayrı lokasyonunda istikrarla aynı hizmeti vermekte, aynı zamanda kendi sektörlerinde bölgesel bir lider vizyonuyla hareket etmektedir.

Beraber çalıştığı markalar ve temsilcilikleri;

ARÇELİK yetkili satıcılığı “ÖRNEK MAĞAZA”
TÜRK TELEKOM Konya ve Karaman bölgesi “DAĞITIM MERKEZİ”
SCHAFER mutfak gereçleri ve ev tekstil ürünleri “FRANCHISE MAĞAZA”

Uğurel hem ülkemizde hemde bölgesinde olan gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri ve bayilerine daha iyi hizmet için, kendini sürekli yenilemekte ve yatırım yapmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geçmişten günümüze kalite ve güvende olduğu gibi kalan, çağın gerekliliklerine ayak uyduran ve her yeni günde kendini geliştiren dinamik bir şirket olarak kalabilmektir.

Misyonumuz

UĞUREL faaliyet gösterdiği alanlarda, Müşteri odaklı, Kaliteye önem veren, Güveni kaybetmemek için her türlü fedakarlığı gösteren, Sektörlerini iyi tanıyan, Çalışanlarına önem veren, Yenilikçi ve teknolojiyi takip eden dinamik bir şirket olmayı hedeflemektedir.