Uğurel Şirketler Grubu

1961 yılında, Babamız Recep Büyükmesci tarafından İstanbul Caddesinde açılan ilk mağazasıyla faaliyete başlayan firmamız, yıllarca istikrarlı çalışmalarını sürdürmüş ve bölgesinde perakende sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır.

Ticari hayatında “kalite ve güven“ değerlerini ilke edinmiş grup, bugünde aynı prensiplerle yeni kuşak aile fertleriyle büyümesine devam etmektedir. Beraber çalıştığı saygın markalarda da aynı özellikleri arayan grup, müşteri odaklı bir yönetim anlayışına sahiptir. Bu sayede 53 yıllık ticari hayatında 50 personeliyle şehrin beş ayrı lokasyonunda istikrarla aynı hizmeti vermekte, aynı zamanda kendi sektörlerinde bölgesel bir lider vizyonuyla hareket etmektedir.

Beraber çalıştığı markalar ve temsilcilikleri; BOSCH Ev Aletleri A.Ş. Konya Satış Bayisi, Türk Telekom İletişim Konya-Karaman bölgesi Kurumsal, Dağıtım & İletişim Merkezleri ve SINGER Konya Satış Bayisidir.

Uğurel tecrübesi ve birikimiyle RELACCS markasını oluşturarak gsm aksesuarı üretimine başlamıştır. Burada da “kalite ve güven” den taviz vermeyerek, sektörün kalıcı markalarından birisi haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Uğurel hem ülkemizde hemde bölgesinde olan gelişmeleri yakından takip ederek, siz müşterileri ve bayilerine daha iyi hizmet için, kendini sürekli yenilemekte ve yatırım yapmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geçmişten günümüze kalite ve güvende olduğu gibi kalan, çağın gerekliliklerine ayak uyduran ve her yeni günde kendini geliştiren dinamik bir şirket olarak kalabilmektir.

Misyonumuz

UĞUREL faaliyet gösterdiği alanlarda,Müşteri odaklı,Kaliteye önem veren, Güveni kaybetmemek için her türlü fedakarlığı gösteren, Sektörlerini iyi tanıyan, Çalışanlarına önem veren, Yenlikçi ve teknolojiyi takip eden dinamik bir şirket olmayı hedeflemektedir.